Znamy zwycięzców konkursów plastycznych!
Wyniki konkursów plastycznych zostały właśnie ogłoszone, co z radością przyjmujemy. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom należą się serdeczne gratulacje za ich zaangażowanie i kreatywność. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej ceremonii, która odbędzie się w środę, 20 maja o godzinie 17:00.
Zwycięzcy konkursu „Bibliotekarz z nadzwyczajnymi mocami”
Na najwyższym podium znaleźli się Emma Wójcik oraz Tymoteusz Hrazdil, zdobywając pierwsze miejsce. Drugą lokatę zajęli Franciszek Mrozowicz i Mirosław Olearczyk, a trzecie miejsce przypadło Marcelinie Pajonk oraz Julii Bończyk.
Triumfatorzy konkursu „Biblioteka w Twoim sercu – kartka pełna życzeń”
W kategorii dzieci w wieku szkolnym, pierwsze miejsce zdobył Maksymilian Kopiec. Drugą lokatę zajęli Emilia Kaczmarek i Kacper Dudziński, a trzecie miejsce przypadło Alicji Musze i Hannie Polok.
Dla dzieci w wieku przedszkolnym pierwsze miejsce przyznano Aleksandrze Adamczyk i Poli Knapik. Drugie miejsce zajęły Alicja Gancarczyk i Hanna Pietrucha, natomiast Laura Nawrot i Jakub Jurny zdobyli trzecie miejsce.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania w Bibliotece!
Źródło: facebook.com/profile.php?id=100083048751278

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w Mikołowie – sprawdź szczegóły przed podróżą
Zmiany w kursach autobusów w Orzeszu: co warto wiedzieć?
Mikołowscy strażacy uczestniczą w procesji ku czci Ciała i Krwi Chrystusa
Utrudnienia na DW925 – zamknięcia w Orzeszu i Bełku w najbliższych dniach