Zaplanowana na 11 kwietnia 2026 r. wyprawa w Beskidy to doskonała okazja do odkrycia uroków górskich szlaków. Uczestnicy spotkają się w sobotni poranek przy Anatolu,... Czytaj dalej
Wycieczki
Jesienna wycieczka zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 8 w Orzeszu stała się niezapomnianym doświadczeniem dla uczniów i nauczycieli. Podczas wyprawy do Słowenii, uczestnicy mieli okazję... Czytaj dalej

Górska wyprawa: zdobywamy Czupel i Magurkę Wilkowicką 11 kwietnia!
Uczniowie z Orzesza odkrywają magiczną Słowenię w niezapomnianej podróży
Mikołowscy strażacy uczestniczą w procesji ku czci Ciała i Krwi Chrystusa
Utrudnienia na DW925 – zamknięcia w Orzeszu i Bełku w najbliższych dniach
Nowy projekt zdrowotny w Urzędzie Gminy Wyry dla pracowników
Wiceburmistrz Mikołowa z radością czyta dzieciom w bibliotece